Auktioner Konst & Grafik TAVLA Elis Barkstedt, olja på duk, signerad & daterad 1930. 88x49cm bildytans mått

Bilder TAVLA Elis Barkstedt, olja på duk, signerad & daterad 1930. 88x49cm bildytans mått

TAVLA Elis Barkstedt, olja på duk, signerad & daterad 1930. 88x49cm bildytans mått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona