Auktioner Konst & Grafik TAVLA Elis Barkstedt, olja på duk, signerad & daterad 1930. 88x49cm bildytans mått
Bilder TAVLA Elis Barkstedt, olja på duk, signerad & daterad 1930. 88x49cm bildytans mått
TAVLA Elis Barkstedt, olja på duk, signerad & daterad 1930. 88x49cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK