Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, ram i koppar, signerad SS & daterad -99, olja på duk. 34x63cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, ram i koppar, signerad SS & daterad -99, olja på duk. 34x63cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, ram i koppar, signerad SS & daterad -99, olja på duk. 34x63cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK