Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad M. Benson, olja på duk. 89x59cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad M. Benson, olja på duk. 89x59cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad M. Benson, olja på duk. 89x59cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK