Auktioner Konst & Grafik Bernt Johansson

Bilder Bernt Johansson

Bernt Johansson

0 SEK

Värdering: - SEK

2 akvareller, fantasifull slottsbyggnad med fånge och drakar, 79/80 signerad, respektive flicka i yogaställning, 79/80 signerad, bildmått 55x39, rammått 71x51

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

11 timmar

45 000 SEK

11 timmar

3 200 SEK

11 timmar

11 timmar