Bilder Sem Larsen

Sem Larsen

0 SEK

Värdering: - SEK

fotopolym/litografi 20/140, "Savanna III", monogramsignerad, bildmått 42,5x39, rammått 59x54

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

11 timmar

45 000 SEK

11 timmar

3 200 SEK

11 timmar

11 timmar