Auktioner Konst & Grafik Olga Semenova

Bilder Olga Semenova

Olga Semenova

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 7/90, "Red dress", signerad, 50x46, rammått 81x70

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

11 timmar

45 000 SEK

11 timmar

3 200 SEK

11 timmar

11 timmar