Auktioner Konst & Grafik Spegel med förgylld träram och slipat glas Österlunds Förgylleri

Bilder Spegel med förgylld träram och slipat glas Österlunds Förgylleri

Spegel med förgylld träram och slipat glas Österlunds Förgylleri

250 SEK

Värdering: - SEK

46 x 54 cm, småskador på ram

Eskilstuna Auktionsverk AB

Skjulstagatan 17
632 29 Eskilstuna
Södermanland

info@eskilstunaauktionsverk.se
Tel: 016-13 66 89, Johan: 070-608 90 05, Pia: 073-392 14 51, Fax: 016-51 11 51