Auktioner Konst & Grafik Carl Fredrik Reuterswärd

Bilder Carl Fredrik Reuterswärd

Carl Fredrik Reuterswärd

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 146/200, komposition med ruter, signerad, bladmått ca. 62x73

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

11 timmar

45 000 SEK

11 timmar

3 200 SEK

11 timmar

11 timmar