Auktioner Konst & Grafik TAVLA Åke Klingberg, signerad, olja på pannå. 72x59cm rammått

Bilder TAVLA Åke Klingberg, signerad, olja på pannå. 72x59cm rammått

TAVLA Åke Klingberg, signerad, olja på pannå. 72x59cm rammått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona