Auktioner Konst & Grafik TAVLA Våge Albråten, signerad, akvarell. 34x26cm bildytans mått

Bilder TAVLA Våge Albråten, signerad, akvarell. 34x26cm bildytans mått

TAVLA Våge Albråten, signerad, akvarell. 34x26cm bildytans mått

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona