Auktioner Konst & Grafik TAVLA Thore Andersson, signerad & daterad, träsnitt nr 170/300. 61x47cm rammått

Bilder TAVLA Thore Andersson, signerad & daterad, träsnitt nr 170/300. 61x47cm rammått

TAVLA Thore Andersson, signerad & daterad, träsnitt nr 170/300. 61x47cm rammått

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona