Auktioner Konst & Grafik TAVLA Thore Andersson, signerad & daterad, träsnitt nr 170/300. 61x47cm rammått
Bilder TAVLA Thore Andersson, signerad & daterad, träsnitt nr 170/300. 61x47cm rammått
TAVLA Thore Andersson, signerad & daterad, träsnitt nr 170/300. 61x47cm rammått
1 400 SEK