Auktioner Konst & Grafik TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -71. 80x67cm rammått

Bilder TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -71. 80x67cm rammått

TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -71. 80x67cm rammått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona