Bilder TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -71. 80x67cm rammått
TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -71. 80x67cm rammått
Värdering
2 000 SEK