Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad & daterad 1921, olja på duk. 59x39cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad & daterad 1921, olja på duk. 59x39cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad & daterad 1921, olja på duk. 59x39cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK