Auktioner Konst & Grafik TAVLA Gunter Seekatz, signerad, olja på duk. 78x58cm bildytans mått

Bilder TAVLA Gunter Seekatz, signerad, olja på duk. 78x58cm bildytans mått

TAVLA Gunter Seekatz, signerad, olja på duk. 78x58cm bildytans mått

90 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona