Auktioner Skulpturer & Konsthantverk SIGURD HUSMAN (1902-1986), Skulpturer, 3st trä, signerade och daterade 1959, 1971, 1974
Bilder SIGURD HUSMAN (1902-1986), Skulpturer, 3st trä, signerade och daterade 1959, 1971, 1974
SIGURD HUSMAN (1902-1986), Skulpturer, 3st trä, signerade och daterade 1959, 1971, 1974
Höjd: ca 25cm