Auktioner Skulpturer & Konsthantverk SIGURD HUSMAN (1902-1986), Skulpturer, 3st trä, signerade och daterade 1959, 1971, 1974

Bilder SIGURD HUSMAN (1902-1986), Skulpturer, 3st trä, signerade och daterade 1959, 1971, 1974

SIGURD HUSMAN (1902-1986), Skulpturer, 3st trä, signerade och daterade 1959, 1971, 1974

Värdering: - SEK

Höjd: ca 25cm

Rodenauktioner AB

Box 22
761 21 Norrtälje

wilenolsson@hotmail.com
072-223 51 92

1 vecka
Västergötland

1 vecka
Västergötland

1 vecka
Västergötland

1 vecka
Västergötland