Bilder Salongsbord, i Johan Ömans art, empire, 1800-talets andra kvartal
Salongsbord, i Johan Ömans art, empire, 1800-talets andra kvartal
Fanerat i mahogny. Runt skiva med pärlstavsdekor.
1 400 SEK