Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Rolf Ericsson, olja på duk, signerad samt daterad. 65x54cm bildmått

Bilder TAVLA, Rolf Ericsson, olja på duk, signerad samt daterad. 65x54cm bildmått

TAVLA, Rolf Ericsson, olja på duk, signerad samt daterad. 65x54cm bildmått

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28