Auktioner Etsning Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, jaktstilleben. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Bilder Etsning Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, jaktstilleben. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Etsning Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, jaktstilleben. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
text2
100 SEK