Auktioner Konst & Grafik Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.

Bilder Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.

Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.

250 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

Västmanland

11 timmar
11 timmar

1 200 SEK

11 timmar