Auktioner Konst & Grafik Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.

Bilder Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.

Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

Västmanland

11 timmar
11 timmar

1 200 SEK

11 timmar