Auktioner Husgeråd & Vitvaror Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.

Bilder Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.

Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.

2 timmar 43 minuter

2026-01-27 20:09

225 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

300 SEK