Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, marint motiv, oidentifierad konstnär, signerad M Henderson

Bilder Olja på duk, marint motiv, oidentifierad konstnär, signerad M Henderson

Olja på duk, marint motiv, oidentifierad konstnär, signerad M Henderson

300 SEK

Värdering: 800 SEK

Lilla Auktionsstudion

Claesgatan 8
214 26 Malmö

linnea@lillaauktionsstudion.se
073-803 34 36

400 SEK

18 000 SEK