Bilder Konferensgrupp ek 1900-talers första hÀlft eller tidigt 1900-tal, bord 300 X 149 H=78 + karmstolar 6 + 1 H=117 och lÀgre, Proveniens Kristianstad TingsrÀtt
Konferensgrupp ek 1900-talers första hÀlft eller tidigt 1900-tal, bord 300 X 149 H=78 + karmstolar 6 + 1 H=117 och lÀgre, Proveniens Kristianstad TingsrÀtt
Ăstergötland
350 SEK