Auktioner Möbler Konferensgrupp ek 1900-talers första hÀlft eller tidigt 1900-tal, bord 300 X 149 H=78 + karmstolar 6 + 1 H=117 och lÀgre, Proveniens Kristianstad TingsrÀtt

Bilder Konferensgrupp ek 1900-talers första hÀlft eller tidigt 1900-tal, bord 300 X 149 H=78 + karmstolar 6 + 1 H=117 och lÀgre, Proveniens Kristianstad TingsrÀtt

Konferensgrupp ek 1900-talers första hÀlft eller tidigt 1900-tal, bord 300 X 149 H=78 + karmstolar 6 + 1 H=117 och lÀgre, Proveniens Kristianstad TingsrÀtt

100 SEK

VĂ€rdering: 8 000 SEK

Sikö Auktioner

AlevÀgen 1
291 62 Kristianstad
SkÄne

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

200 SEK

200 SEK