Auktioner Möbler Göran Malmvall, stolar, 4 st, Svensk Fur, Karl Andersson & Söner, 1970-tal.

Bilder Göran Malmvall, stolar, 4 st, Svensk Fur, Karl Andersson & Söner, 1970-tal.

Göran Malmvall, stolar, 4 st, Svensk Fur, Karl Andersson & Söner, 1970-tal.

0 SEK

Värdering: - SEK

Furu. Sitthöjd 44, höjd 79 cm.

Repor. Märken.

Auktionshuset i Simrishamn

Fabriksgatan 2
27236 Simrishamn

info@auktionsimrishamn.se
0738017185

400 SEK