Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på duk. 99x79cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på duk. 99x79cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på duk. 99x79cm bildytans mått
1 400 SEK