Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad A. Kullgren -89, olja på duk. 63x45cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad A. Kullgren -89, olja på duk. 63x45cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad A. Kullgren -89, olja på duk. 63x45cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK