Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1947, olja på duk. 58x46cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1947, olja på duk. 58x46cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1947, olja på duk. 58x46cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK