Bilder Kontorsstol HÅG Capisco 8127
Kontorsstol HÅG Capisco 8127
Kontorsstol från HÅG, modell Capisco 8127. Denna stol har en klarblå klädsel och en ergonomisk design. Stolen erbjuder flexibilitet och komfort, perfekt för moderna arbetsmiljöer och kontor där stil möter funktion.
Bruksslitage.
Höj & sänkbar sits, höj & sänkbar rygg, höj & sänkbart nackstöd, Justerbart sittdjup, Justerbart gungmotstånd, Gunga, Låsbar
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm