Auktioner Kontorsstol HÅG Capisco 8127

Bilder Kontorsstol HÅG Capisco 8127

Kontorsstol HÅG Capisco 8127

Värdering: 7 000 SEK

Kontorsstol från HÅG, modell Capisco 8127. Denna stol har en klarblå klädsel och en ergonomisk design. Stolen erbjuder flexibilitet och komfort, perfekt för moderna arbetsmiljöer och kontor där stil möter funktion.

Bruksslitage.

Höj & sänkbar sits, höj & sänkbar rygg, höj & sänkbart nackstöd, Justerbart sittdjup, Justerbart gungmotstånd, Gunga, Låsbar

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111