Bilder Alberto Meda - Alias Meetingframe - Arbetsstol
Alberto Meda - Alias Meetingframe - Arbetsstol
Arbetsstol från italienska Alias. Modellen heter Meetingframe och är designad av Alberto Meda. Rygg och sits är i orange tyg och stommen är i kromat aluminium.
Bruksslitage. Märken. Repor.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm