Auktioner Alberto Meda - Alias Meetingframe - Arbetsstol

Bilder Alberto Meda - Alias Meetingframe - Arbetsstol

Alberto Meda - Alias Meetingframe - Arbetsstol

Värdering: 5 000 SEK

Arbetsstol från italienska Alias. Modellen heter Meetingframe och är designad av Alberto Meda. Rygg och sits är i orange tyg och stommen är i kromat aluminium.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111