Auktioner Lundbergs Möbler - Trästol "Tova" - Stina Sandwal

Bilder Lundbergs Möbler - Trästol "Tova" - Stina Sandwal

Lundbergs Möbler - Trästol "Tova" - Stina Sandwal

Värdering: 1 500 SEK

Stol från Lundbergs Möbler, modell Tova formgiven av Stina Sandwal. Stomme i massivträ, skålad sits och rundad rygg i fanerad björkplywood.

Färgbortfall. Märken. Repor.

Fyndvara, inget reervationspris.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111