Auktioner Möbler Salongsbord, i Johan Ömans art, empire, 1800-talets andra kvartal

Bilder Salongsbord, i Johan Ömans art, empire, 1800-talets andra kvartal

Salongsbord, i Johan Ömans art, empire, 1800-talets andra kvartal

600 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Fanerat i mahogny. Runt skiva med pärlstavsdekor.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

125 SEK