Bilder Jöran Nyberg, Västra hamnen, Malmö, litografi, Hors Commerce, signerad
Jöran Nyberg, Västra hamnen, Malmö, litografi, Hors Commerce, signerad
Signerad Jöran Nyberg. HC.
600 SEK