Auktioner Jöran Nyberg, Västra hamnen, Malmö, litografi, Hors Commerce, signerad

Bilder Jöran Nyberg, Västra hamnen, Malmö, litografi, Hors Commerce, signerad

Jöran Nyberg, Västra hamnen, Malmö, litografi, Hors Commerce, signerad

1000 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Signerad Jöran Nyberg. HC.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37