Auktioner Sven-Göran Svensson "G-son", par i profil, olja på duk, signerad

Bilder Sven-Göran Svensson "G-son", par i profil, olja på duk, signerad

Sven-Göran Svensson "G-son", par i profil, olja på duk, signerad

Värdering: 400 SEK

Signerad S-S-GSON

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37