Auktioner Konst & Grafik Konst, 6 delar.

Bilder Konst, 6 delar.

Konst, 6 delar.

Värdering: 300 SEK

Bildmått 15 x 10 - 28 x 20 cm. Bla olja på pannå, akvarell och kopparstick.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

125 SEK

125 SEK