Auktioner Konst & Grafik Väinö Oskar Juntura, olja på duk, signerad.

Bilder Väinö Oskar Juntura, olja på duk, signerad.

Väinö Oskar Juntura, olja på duk, signerad.

Värdering: 500 SEK

Bildmått 23 x 32 cm. Vintermotiv.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

375 SEK

50 SEK

50 SEK