Auktioner Belysning Golvlampa. Designer Lars Bessfelt "Triggy" 1980-tal

Bilder Golvlampa. Designer Lars Bessfelt "Triggy" 1980-tal

Golvlampa. Designer Lars Bessfelt "Triggy" 1980-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

Höjd 117cm
Missfärgningar och bucklor i skärm

Atelje lyktan AB

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

375 SEK