Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, "Lurblåsaren i Ystad", olja på pannå, otydligt signerad.
Bilder Oidentifierad konstnär, "Lurblåsaren i Ystad", olja på pannå, otydligt signerad.
Oidentifierad konstnär, "Lurblåsaren i Ystad", olja på pannå, otydligt signerad.
Värdering
500 SEK