Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, "Tysk fältherre", olja på parketterad pannå, Tyskland, 1600-tal.

Bilder Oidentifierad konstnär, "Tysk fältherre", olja på parketterad pannå, Tyskland, 1600-tal.

Oidentifierad konstnär, "Tysk fältherre", olja på parketterad pannå, Tyskland, 1600-tal.

2000 SEK

Värdering: 8 000 SEK

Utlagd med sänkt bevakningspris.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30