Auktioner Konst & Grafik Ulf Wahlberg, färglitografi, signerad.

Bilder Ulf Wahlberg, färglitografi, signerad.

Ulf Wahlberg, färglitografi, signerad.

Värdering: 600 SEK

Bildmått 30 x 22 cm. Signerad och daterad -87.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

375 SEK

50 SEK

50 SEK