Auktioner STRINGHYLLA teak 1950/60-tal. H:77x 78x 20cm. bruksslitage, märken

Bilder STRINGHYLLA teak 1950/60-tal. H:77x 78x 20cm. bruksslitage, märken

STRINGHYLLA teak 1950/60-tal. H:77x 78x 20cm. bruksslitage, märken

325 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28