Auktioner SÄNGBORD/HALLBYRÅ 1900-talets andra hälft. H:71x 40x 29cm. bruksslitage

Bilder SÄNGBORD/HALLBYRÅ 1900-talets andra hälft. H:71x 40x 29cm. bruksslitage

SÄNGBORD/HALLBYRÅ 1900-talets andra hälft. H:71x 40x 29cm. bruksslitage

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28