Bilder SÄNGBORD/HALLBYRÅ 1900-talets andra hälft. H:71x 40x 29cm. bruksslitage
SÄNGBORD/HALLBYRÅ 1900-talets andra hälft. H:71x 40x 29cm. bruksslitage
600 SEK