Bilder SOFFBORD mahogny 1900-talets andra hälft. H:62x 80x 53cm. bruksslitage, märken
SOFFBORD mahogny 1900-talets andra hälft. H:62x 80x 53cm. bruksslitage, märken
600 SEK