Auktioner SOFFBORD mahogny 1900-talets andra hälft. H:62x 80x 53cm. bruksslitage, märken

Bilder SOFFBORD mahogny 1900-talets andra hälft. H:62x 80x 53cm. bruksslitage, märken

SOFFBORD mahogny 1900-talets andra hälft. H:62x 80x 53cm. bruksslitage, märken

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28