Bilder SKRIVBORDSSTOL retro, 1900-talets andra hälft. justerbar. bruksslitage, mindre fläckar
SKRIVBORDSSTOL retro, 1900-talets andra hälft. justerbar. bruksslitage, mindre fläckar
600 SEK