Auktioner TIDNINGSSTÄLL rotting/glas, 1900-talets andra hälft. Höjd: 47cm. slitage, någon del saknas.
Bilder TIDNINGSSTÄLL rotting/glas, 1900-talets andra hälft. Höjd: 47cm. slitage, någon del saknas.
TIDNINGSSTÄLL rotting/glas, 1900-talets andra hälft. Höjd: 47cm. slitage, någon del saknas.
600 SEK