Auktioner TIDNINGSSTÄLL rotting/glas, 1900-talets andra hälft. Höjd: 47cm. slitage, någon del saknas.

Bilder TIDNINGSSTÄLL rotting/glas, 1900-talets andra hälft. Höjd: 47cm. slitage, någon del saknas.

TIDNINGSSTÄLL rotting/glas, 1900-talets andra hälft. Höjd: 47cm. slitage, någon del saknas.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28