Auktioner Övrigt OLJEKANNA äldre, Lubrex. L:30cm totalt. (bucklor, slitage)

Bilder OLJEKANNA äldre, Lubrex. L:30cm totalt. (bucklor, slitage)

OLJEKANNA äldre, Lubrex. L:30cm totalt. (bucklor, slitage)

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28