Auktioner Konst & Grafik Blomsterstilleben, olja på duk, signerad EO - 47, 66 X 53 cm

Bilder Blomsterstilleben, olja på duk, signerad EO - 47, 66 X 53 cm

Blomsterstilleben, olja på duk, signerad EO - 47, 66 X 53 cm

1 timme 33 minuter

2026-01-22 20:52

125 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

125 SEK

150 SEK

70 SEK