Auktioner Konst & Grafik C.F Williams England

Bilder C.F Williams England

C.F Williams England

300 SEK

Värdering: - SEK

akvarell, landskap med vattendrag, signerad 1884, 46x35, rammått 71x61

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89