Auktioner Konst & Grafik Rolf Svensson

Bilder Rolf Svensson

Rolf Svensson

0 SEK

Värdering: - SEK

akvarell, jaktscen med jägare och älgtjur, signerad, 28x47, rammått 51x68

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89