Auktioner Konst & Grafik Rolf Svensson

Bilder Rolf Svensson

Rolf Svensson

0 SEK

Värdering: - SEK

akvarell, vårvinter, motiv av bla två vilande rådjur, signerad, 29x46, rammått 50x66

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89