Bilder Sven Jonson

Sven Jonson

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 205/375, "Lake", signerad, bildmått 45x38, rammått 65x55

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89